Güncel

Blog yazılarımız...

Avukat ve Hukuk Büroları için hazır web site tasarımları

Avukat ve Hukuk Büroları için hazır web site tasarımları

Hayatın tüm zorlukları ve koşturmacası içerisinde bir kişi ya da firmanın özel bir web site hazırlaması için oldukça uzun bir süre hazırlık yapması ve araştırma sağlaması gerekmektedir. Siteye eklenecek kurumsal ya da bireysel bilgilerin hazırlanması, ürün yada hizmetlerin site üzerindeki etkin dağılımları, iletişim bilgilerinin oluşturulması ve varsa referansların internet sitesine eklenmesi için yapılması gereken hazırlıklar...

Hâl böyle olunca bir web sitesi yapmak web tasarım firmaları için oldukça kolay olsa da bu işin en çok zaman alan ve en yorucu kısmı içerik hazırlanmasıdır. Heleki herşeyi ince eleyip sık dokuyan birisi iseniz bu daha da uzun zaman almasına sebebiyet verecektir. Tüm bu zorluk ve vakit sıkıntısının en büyük ilacı hazır web site paketleridir. Hazır internet sitesi tasarımları ile internet sitenizin oluşturulduğu çalışmaları, sitenizi siz daha kafanızda planlamamışken bile sitenin demosuna bakarak inceleyebilirsiniz. Dolayısıyla bir web tasarım firması ile anlaşıp site nasıl olacak, hangi renklerde tasarlanacak, yapılacak içerik düzenlemesi nasıl olacak gibi bir çok soruyo sormanıza gerek kalmadan demo üzerinde tasarımınızı görebileceksiniz. Üstelik maliyet kısmı ile ettiğiniz tasarruf bu işin diğer kolaylığı.

Avukatlar için web sitesi nasıl olmalıdır. 

Öncelikle avukat ve hukuk büroları nasıl bizler için bir güven kaynağı ise site güven vermelidir. Kaliteli bir tasarım ve güzel hazırlanmış içerikler ile sitenize giren ziyaretçiler kolaylıkla sizin hakkınızda güven ve bilgi edinebileceklerdir. Dilerseniz aşağıda avukat ve hukuk büroları için hazırlamış olduğumuz bir kaç tema örneğini görebilirsiniz

 

  

 

Tüm avukat sitesi temalarını https://www.akwebtema.com/web-site-temalari.html inceleyebilirsiniz

 

 

Satın almadan önce örnek bir web sitesi görebilir miyim?

Satın almadan önce örnek bir web sitesi görebilir miyim?

Satın almadan önce örnek bir web sitesi görebilir miyim? sorusunun cevabı kesinlikle EVETTTT... Çünkü hazır web site paketleri zaten bu mantık ile oluşturulan bir yapıdır. Bir internet sitesi şüphesiz oldukça karmaşık bir süreç. nasıl bir site tasarımı yapacağınızı zaten oldukça zor karar verirken, bir de yaptırdığınız sitenin bir süre sonra üzerinde değişiklik yapmak istediğinizde ya da tasarımı beğenmediğinizde maalesef geri dönüşü olmayan ya da revizeleri kucak dolusu ücret ile yapılan işlemler.

Ancak hazır internet sitesi tasarımı tam bu noktada bir kurtarıcı. Akweb Bilişim olarak hazırlamış olduğumuz yüzlerce internet sitesi teması içerisinden hayalinizdeki temayı beğenerek sitenizi henüz tasarlamadan örnek canlı demosunu görebiliyorsunuz. Bu sayede kafanızda karışıklığa yol açacak bir şey kalmaz. Çünkü tema canlı canlı önünüzdedir. Ayrıca hazır web site temaları hayal edemediğiniz ya da aklınıza gelmeyen özellikleride barındırabileceğinden sizin için tabiri caizse bir taşla iki kuş vurmaya yarayacaktır. 

https://www.akwebtema.com/web-site-temalari.html buradan hazır web site paketlerimizi inceleyebilir, her temanın resmi altında bulunan DEMO linkine tıklayarak internet sitesinin canlı demosunu görebilirsiniz. Tema üzerinde kaldırılmasını istediğiniz alanlar var ise kaldırabilir, eklenmesini istediğiniz özellikler var ise de ekleyerek işlemlerinizin kolaylıkla sağlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Web site kurmak teknik bilgiye ihtiyacım var mı?

Web site kurmak teknik bilgiye ihtiyacım var mı?

Site kurmak teknik bilgiye ihtiyacım var mı? sorusunun yanıtı aslında hem evet hemde hayır. Bu konuda daha detaylı bilgi vererek kafanızdaki soru işaretlerini kaldıracağız.

Evet, çünkü eğer istediğiniz tasarım özel bir internet sitesi tasarımı ise mutlaka kodlama ve yazılım bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü özel site tasarımları tamamen planladığınız internet sitesinin önce görsel olarak şablonunu çizmeniz ve daha sonra bu çizimi yazılıma dökmeniz akabinde de tasarımsal düzenlemeleri yapmanız ile mümkün olacaktır. Ancak bu tür sitelerin sürekli güncellenmesi hem tasarım hemde yazılım alt yapılarının gelişen ve değişen teknolojiye göre düzenlenmesi gerekeceğinden, ekip zaman ve maliyetli bir işlemdir. 

Hayır, herhangi bir yazılım ya da teknik bilgi bilmenize gerek yok. Eğer kafanızdaki internet sitesi tasarımı, 100 den fazla web site teması içerisinden birisi ise işimiz daha kolay. Hemen sitenizi web site temaları içerisinden beğenin eğer tema üzerinde düzenlenmesini istediğiniz alan var ise bize bilgi verin gerekli düzenlemeleri sağlayarak kolaylıkla hiç bir teknik bilgiye sahip olmadan web site sahibi olun.

 

 

 

 

 

Kendi web sitemi nasıl yayınlayabilirim?

Kendi web sitemi nasıl yayınlayabilirim?

Kendi web sitenizi yayınlamanın bir çok yöntemi vardır. Bunların en pratik ve uygun maliyetli olanı hazır web site paketidir. Hazır internet sitesi tasarımları ile birlikte kafanızada sitenizi nasıl oluşturacağınıza dair bir fikir yoksa hiç üzülmeyin. Çünkü hazır tasarımlar tam size göre...

Akweb tema olarak hazırlamış olduğumuz yüzlerce tema içerisinde size uygun olan internet sitesini görebilir ve temanın üzerinde istemediğiniz alanların kaldırılmasını ya da eğer mümkünse yeni alanlar eklenmesini sağlayarak hayalinizdeki internet sitesine sahip olabilirsiniz. Üstelik tüm bunları yapmak için günlerce uğraşmanız ya da beklemeniz gerekmekte. 

Tek yapmanız gereken https://www.akwebtema.com/iletisim.html iletişim sayfamız üzerinden bizlere ulaşmak. Kolaylıkla kendi web sitenize sahip olmanız ile ilgili bilgi ve yardımları sağlayacağız.

 

 

 

 

 

Hazır web site paketi nedir ?

Hazır web site paketi nedir ?

Hazır web site paketi yapısı gereği özel olarak tasarlanmayan, daha önceden tasarımcı tarafından hazırlanmış olan web site paketidir. Özellikle internet sitesi tasarımı yaptıracak, ancak nasıl bir site yapılacağı ile ilgili karar veremeyen kişi ya da firmalar için oldukça  tercih edilen bir yapıdır. Zira hazır web site paketlerinde internet sitesi zaten hazırlanmış bir yapı içerisindedir. Temayı beğenen müşteri site üzerinde varsa yapısal olmayan değişiklikler ile siteyi tamamen istediği kıvama getirip kararsızlıktan kurtularak bir internet sitesine sahip olurlar.

Neden hazır web site paketi tercih edilmeli?

En önemli nedenlerinden birisi sitenin tamamen hazır olması ve daha site için web tasarım firması ile anlaşma yapmadan temayı görebilmesidir. Bu sayede sonradan müşteriye sunulan sitelerdeki beğenilmeme durumu tamamen ortadan kalkmakta ve yapılan web sitesi tamamen müşterinin içine sinmektedir.

Bir diğer tercih sebebi de web sitesi tasarımı yaptıracak ve çok yüksek bütçeleri olmayan firmalar için hazır web site paketleri daha uygun maliyette olmakta ve bu da önemli bir tercih sebebi olmaktadır. Ucuz web sitesi tasarımı arayışında olan ve internet üzerinden ürün satışı yapmayıp sadece firma ve hizmetlerinin tanıtımını yapacak firmalar hazır web site paketlerini sıklıkla tercih etmektedir.

Hazır web site paketlerinin avantajları nelerdir ?

En çok söz edilebilecek özelliklerden birisi şüphesiz internet sitesinin yönetim panelinin olması ve kolay yönetilebilir olmasıdır. Bunun yanı sıra özel web tasarımına göre hazır sitelerin bir çok yapı göz önünde bulundurularak tamamen kullanıcı ve arama motorlarına göre yapılandırılmış olmasıdır. Bu sayede internet sitesinin google ve diğer arama motorlarında bulunabilirliği daha da artmaktadır.

Aynı şekilde yönetim paneli üzerinden site geneline ve ürün ya da hizmetler alanına yapılacak site içi seo çalışması ile de internet sitesinin seo uyumlu olması kolaylıkla sağlanmaktadır. Bu da şüphesiz hazır web site paketlerinin en büyük avantajıdır.

Hazır sitelerin en büyük avantajı da yüzlerce tema alternatifi olması ve kullanıcıların bu temalar arasında firma ve kurumsal yapılarına en uygun olanı seçme alternatifi olmasıdır.

 

Hazır web site avantajları

Hazır web site avantajları

Hazır web site paketlerinin, özel web site tasarımına göre çok fazla avantajları vardır. Bunlardan bir kaçını sıralayacağız

Hazır web site paketleri ucuzdur

Özel web tasarım, maliyetleri açısından oldukça yüksek meblağlara tasarlanmakta. Bu da hazır web site paketlerinin ucuz fiyatlı olarak çok fazla kesim tarafından tercih edilmesine sebep olmaktadır. Bunun yanı sıra temanızı seçerken, hangi tema ne kadar fiyatı olduğunu görebilir ve süpriz ödemeler ile karşılaşmadan internet sitesi sahibi olabilirsiniz. 

Hazır temalar ile sitenizi önceden görebilirsiniz

Şüphesiz ki internet sitesi yapmanın en zor tarafları da nasıl bir site yapılacağıdır. Milyarlarca internet sitesinin olduğu sanal alemde kişisel ya da kurumsal internet sitenizin tasarımına karar vermek oldukça zor olacaktır. Ancak hazır web site paketleri tüm bu kargaşaları ortadan kaldırmaktadır. Yüzlerce web site teması arasından beğendiğiniz temayı satın alarak internet sitenizin tasarımı tamamlanmadan bile nasıl bir site olduğunu görebilirsiniz. Canlı ön izlemeler ile web tasarım firmanıza site üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri sorarak temanın bu değişikliklere elverişli olup olmadığını önceden görebilirsiniz.

Hazır site paketleri %100 arama motorları ve sosyal medya ile uyumludur

Yapıları gereği hazır temalar arama motorlarında üst sıralara göre çıkabilecek tüm ayarları yapılı şekilde sunulmaktadır. Bu da özel site tasarımı ve özel seo çalışmaları gibi ciddi bir maliyetten kurtulmanıza sebep olacaktır. Aynı şekilde sosyal medya ile uyumlu sayfa yapıları sayesinde sitenizde yayınladığınız ürün ve hizmetlerinizi kolaylıkla sosyal medya üzerinde yayınlayabilir, takipçileriniz ile kolaylıkla buluşabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız maddeler aslında sadece bir kaç başlık ile sınırlanmış olsa da daha onlarca avantaj sayabiliriz. 

Image

Adres

Turgut reis mah. Anadolu cad. No:55
Esenler - İstanbul

İletişim

0850 885 0863
0541 272 3056
© 2018 Akweb Tema, Akweb Bilişim Projesidir. - Hosting - Kiralık sunucu